Svetry,Boty,Košile,Mikiny,Kalhoty,Trička,Tepláky,Mikiny,Boty
Úvod >  Jak nakupovat

Jak nakupovat

Method & Delivery

Používáme hlavně DHL vyslat své produkty; Někdy jsme také přijmout jiný expresní služby, jako je například UPS a EMS (Global Express Mail Service). Celková dodávka potřebovat 3-9 days.Here, slibujeme, že na lodi ven Váš předmět v 12-24 hodin.

vodní doprava zpoždění

Tyto skutečnosti mohou zpozdit dodávky:

1.Your pokyn velkého množství, takže budeme mít více času na přípravu vašeho products.If pořadí je příliš velký dodávat v jednom čase, jen je třeba je rozdělit a poslat je v několika časů.

2.Special dny: Objednávky budou zpožděné dodáván jako některé zvláštní dny, jako je například o víkendech, svátcích a dalších zvláštních dnů. Stejně jako naši klienti budou pryč, musíme dní navíc k vyřízení objednávky.

3.Climate nebo z jiných důvodů: Obvykle je celková dodávka je 5-9 dní, zatímco jako klima nebo z jiných důvodů, dodávka může potřebovat více dní.

Reklamační řád

1. Má-li náš zákazník najít žádné problémy s kvalitou po obdržení položky rozesíláme. V takovém případě je třeba vyfotit o produktech a odeslání e-mailu k nám, když jsme potvrdit, budeme znovu poslat produkt pro vás nebo plnou náhradu pro vás.

2. Všechny zásilky zasílané zpět k nám musí být v původním stavu, tj. Není opotřebovaný, pozměněny nebo se omývá, se všemi značkami attached.Customer bude odpovědný za poplatek na loď položku zpět k nám.

3. Náhrady jsou vydávány ve stejné formě, v níž byla původní platba provedena a může trvat až 7-15 pracovních dnů po obdržení goods.No vrácení nebo výměně u těchto výrobků poté, co byly použity.

Máte-li jakékoli další přepravní dotazy, prosím, neváhejte kontaktovat us.Thank vás!
zpět

Top 5 Artikel

 • 1
  fyyn148t6ifl Skvělé nabídky 2018 Pánské moderní tričko šedé
  904Kč  537Kč
 • 2
  clng573y3mf6 Nejnovější Design 2018 Černá - Pánské tričko s poti
  904Kč  537Kč
 • 3
  cofx096l7knh Nejlepší místo pro nákup Šedá - Pánské tričko s pot
  976Kč  580Kč
Copyright © 2018 www.autosmykal.cz Svetry Mikiny,Kalhoty.